Konsultant ETL

Req Number: 171314
Category: Implementation
Posted Date: February 27, 2019
Work Location(s): Warsaw, Mazowieckie, PL

Bielsko-Biala, Slaskie

Specjalista ds. migracji danych i parametryzacji jest częścią zespołu wdrożeniowego i wykonuje zadania związane z migracją danych. Celem tego stanowiska jest wykonywanie zadań migracyjnych w odpowiednich ramach czasowych oraz zgodnie z wymogami jakościowymi.

Analizowanie danych klienta oraz adaptowanie ich do systemu wewnętrznego ADP jest cześcią procesu. Obejmuje: wgrywanie, sprawdzanie, walidacje oraz procesowanie poufnych danych – dzięki czemu dostarczenie usługi jest z powodzeniem oraz bez błędów. Pojawiające się projekty podzielic można na: nowe oraz utrzymaniowe.

Zakres obowiązków:

We współpracy z liderami projektu, w zależności od rodzaju projektu (nowy bądź utrzymaniowy), uczestniczy się w procesie migracji danych realizując poniższe zadania:

  • audyty techniczne podaczas fazy przejmowania
  • wczytywanie danych podczas fazy ładowania
  • włączenie danych do silników ADP
  • wdrożenie zasad mapowania do: wyciagania, ładowania i przekształcania danych klienta do pożądanego formatu celem importu do silników ADP
  • przegląd wpisów oraz prowadzenie wstępnych audytów
  • wypakowywanie danych

Wymagania:

  • znajmość DBHAWK/SQL Developer, Java
  • chęć do zdobywania wiedzy odnośnie wewnętrznych narzędzi ADP
  • min. 1 rok doświadczenia na pozycji związanej z migracją danych
  • język angielski: poziom B1/B2
  • chęć pracy przy analizie danych
  • samodzielność w działaniu (jedyne takie stanowisko w Polsce)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • nowoczesne i komfortowe środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zarówno w ramach specjalizacji, potencjalnego awansu, czy udziału w projektach i inicjatywach,
  • wsparcie doświadczonego zespołu i pakiet szkoleń,
  • atrakcyjne dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS).

#LI-MH2

We’re designing a better way to work, so you can achieve what you’re working for. Consistently named one of the ‘Most Admired Companies’ by FORTUNE® Magazine, and recognized by DiversityInc® as one of the ‘Top 50 Companies for Diversity,’ ADP works with more than 740,000 organizations across the globe to help their people work smarter, embrace new challenges, and unleash their talent. “Always Designing for People” means we’re creating platforms that will transform how great work gets done, so together we can unlock a world of opportunity.

At ADP, we believe that diversity fuels innovation. ADP is committed to equal employment opportunities regardless of race, color, genetic information, creed, religion, sex, sexual orientation, gender identity, lawful alien status, national origin, age, marital status, or protected veteran status. We support an inclusive workplace where associates excel based on personal merit, qualifications, experience, ability, and job performance.

This is what ADP looks like.

Isn’t this what life is all about? Finding something meaningful that you love doing in a place you enjoy doing it? ADP can give you that opportunity.

Here’s what our people are saying…

Patrycja, Implementation Coordinator

“The biggest advantage of working in ADP is the atmosphere inside the team. Daily support and help from colleagues at anytime, is something what makes it pleasant to work here.”

Patrycja
Implementation Coordinator

To view a video in a different language, press play and click on the gear to select your language from the menu.
Jakimi słowami mógłbyś opisać swoją wizję ADP w przyszłości? video.

Ready to
#workhappy?

Find my next job